Elastinga hidroizoliacija balkonams

Balkonų ir terasų hidroizoliavimui naudojamos įvairios medžiagos ir vienas geresnių sprendimų būtų nautoti tepamas poliuretanines dangas.
Poliuretaninės dangos turi daug privalumų:
• Galima dengti ant įvairių paviršių
• Poliuretaninė hidroizoliacija gali tarnauti kaip galutinė, dekoratyvinė viršutinė danga arba ant jos gali būti montuojamos terasinės lentos, klijuojamos plytelės.
• Elastinga. Poliuretaninė danga iki nutrūkstant gali pailgėti iki 6 kartų
• Hidroizoliacija besiūlė. Danga vientisinė nuo krašto iki krašto todėl neatsiras prabėgimų per siūles.
• Atspari pastoviam kontaktui su vandeniu, chemikalams esantiems aplinkoje, atmosferos poveikiui
• Atsparios ultravioletiniam spinduliam
• Estetiškos išvaizdos kaip viršutinė danga, atspari nusidėvėjimui

STARFLEX vienakomponentinės poliuretaninės dervos kietėja dėka drėgmės esančios ore, o jei dviejų komponentų, kietėja sumaišius komponentus. Dervos gali būti dengiamos be armuojančio audinio arba naudojant 60 g/m2 poliesterio audinį kuris įsmirkomas į šviežiai padengtą STARFLEX dengą.
Tai ideali sistema plokštiems stogams, šlaitiniams stogams, balkonams, bendro naudojimo takams ir terasoms. Dažniausiai naudojama pilkos spalvos danga bet galima bet kokia spalva. Pasirenkant rečiau naudojamą spalvą gali būti taikomas minimalus užsakymo kiekis. STARFLEX dangų tarnavimo laikas turi BBA patvirtinimą, kad tinkamai panaudojus eksploatavimo trukmė yra 30 metų. STARFLEX taip pat turi Broof T4 sertifikaciją, kas reiškia gerą atsparumą ugniai.
STARFLEX tinka naudoti esant plačiam temperatūrų deapazonui ir yra atspari ultravioletiniams spinduliams. STARFLEX tinka beveik visiems galimiems pagrindams, įskaitant bitumines dangas, asfaltą, medieną, metalą, akrilo dangas, EPDM, TPO ir betoninius pagrindus. Tai puikus produktas namų plokščių stogų dengimui ir remontui. Gruntas ne visada reikalingas, bet dengiant ant betono, medžio, EPDM, TPO gruntas reikalingas. Prieš dengiant ant bet kokio pagrindo esminis atplėšimo bandymas, o taip pat reiktų patikrinti drėgmės kiekį pagrinde.
Kaip viršutinį sluoksnį galima naudoti Starflex Mono Top arba Polistar E/P dangas . Šios dangos atsparios dėvėjimuisi todėl galima naudoti net viešose erdvėse kur intensyvus eismas. Jei reikia greitai pradėti paviršiaus eksploataciją, galima į skystą dangą prieš dengians įmaišyti stingimo greitiklį. Greitiklio naudojimas ypač naudingas kai reikia dengti paviršius viešose erdvėse.
Starflex turi visas pagrindines sistemos sertifikacijas ir atitinka reikalaujamus standartus, tokius kaip Europos techninis patvirtinimas: ETA05/0197 DIBt, BBA, Brooft4, vandens garų laidumas ISO 9932:91,
Atsparumas mechaniniams pažeidimams dėl statinio poveikio Didelis atsparumas (klasė: P3) EOTA TR-007, šaknų atsparumas UNE 53420 ir daugelis kitų.

Panaudojimo schema

 1. Gruntas.
  PRIMER 0230, PRIMER 0230R – Bituminei membranai, betonui, medžiui
  DUROGLASS FF4416 – Plytelėm, keramikai, marmurui betonui, aliuminiui, plienui
  DUROGLASS FU BIANCO TIX, DUROGLASS FU RAPID – drėgniems pagrindams
 2. Sluoksnis hidroizoliacinės dangos
  STARFLEX MONO 100, STARFLEX ULTRA, STARFLEX HR-M
 3. Armuojantis audinys
  STARTEX NW
 4. Sluoksnis hidroizoliacinės dangos
  STARFLEX MONO 100, STARFLEX ULTRA, STARFLEX HR-M
 5. Viršutinė dekoratyvinė danga
  STRARFLEX MONO TOP, STARFLEX MONO TOP S, POLISTAR E/P

Turite klausimų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *